Новини

18 лютого, неділя: ЗАПУСТИ (ПЕРЕДПОСТОВА ГОСТИНА) І ДЕНЬ СВ. ВАЛЕНТИНА після кожної Служби Божої в церковній залі. Смачні страви, розвагова частина: українська музика, артистичні виступи дітей парафії і школи, розігравки, дитячий куток з Сестрами Служебницями. Гарячi страви борщ, курка з печеною картоплею, салати, ярина, солодке і кава/ чай. Розвагова частина: українська музика, артистичні виступи дітей парафії і школи, розігравки, дитячий куток з Сестрами Служебницями. Квитки – дорослі $15.00 , діти – безплатно. Дохід призначений на допомогу Спільноті Взаємодопомоги ’’Наша Хата’’ для безхатчинків в м. Дрогобичі, Україна. Більше інформації – при вході до Катедри (в притворі). Всіх парафіян і гостей ласкаво запрошуємо.

Катедральний хор Св. Йосафата запрошує до хору нових хористів, зацікавлених духовним і літурґійним співом і готових поділитися своїм талантом співу. Наш хор співає Службу Божу щонеділі в 10:30 ранку. Зацікавлених просимо приходити на хори та звертатися до дириґента Артема Панькевича: 416-854-2435.
Donate Now Through CanadaHelps.org!

Your generosity enables St. Josaphat's Cathedral to love, serve, and minister in the community. Make an online donation to support the work of the church.Church Activities