Новини

24 листопада, неділя: НАШ ПАРАФІЯЛЬНИЙ ПРАЗНИК. Архиєрейська Св. Літургія в год. 10:30 рано, по відправі Святкове Мирування освяченим Єлеєм і благословення святими мощами Свщм. Йосафата, благословення ювілятів від 5 до 70 р. подружнього життя, a oпісля святковий обід. Квитки просимо придбати наперед в канцелярії в урядових годинах або по неділях в церковній залi. Ціна квитка: $25.00 - дорослі, $15.00 - студенти, $5.00 - діти. Квитки просимо придбати або зарезервувати до четверга, 21 листопада. Ласкаво запрошуємо всіх родинно відсвяткувати наше найбільше парафіяльне свято.

Дорогі наші парафіяни! Подружні пари, які в цьому році відзначають 5 - 70 років, спільного життя і бажали би з нагоди ювілею отримати благословення Єпископа Кир Стефана 24 листопада, у день святкування нашого парафіяльного Празника, після Архиєрейської Св. Літургії, просимо зголоситися до парафіяльної канцелярії, або записатися на список при вході до церкви.

Продовжується реєстрація дітей в цілоденну Школу Св. Йосафата. В цій унікальній школі діє урядова програма навчання провінції Онтаріо, яка включає навчання дітей української мови, історії і культури, є підкріплена духовним вихованням, пізнанням обряду і традицій нашої Церкви. Щоб зареєструвати Вашу дитину до школи, зателефонуйте до шкільного офісу: 416-393-5291, або виповніть форму: http://soar.tcdsb.org

Катедральний хор Св. Йосафата запрошує до хору нових хористів, зацікавлених духовним і літурґійним співом і готових поділитися своїм талантом співу. Наш хор співає Службу Божу щонеділі в 10:30 ранку. Зацікавлених просимо приходити на хори та звертатися до дириґента Артема Панькевича: 416-854-2435.
Donate Now Through CanadaHelps.org!

Your generosity enables St. Josaphat's Cathedral to love, serve, and minister in the community. Make an online donation to support the work of the church.Church Activities