Новини

22 жовтня, неділя: Недільні Хот Доґи - пригощення для світлоносців, вівтарних дружинників і всіх дітей після другої Сл. Божої в нашій церковній залі. Всіх дітей ласкаво запрошуємо не пропустити прекрасну нагоду посмакувати, поспілкуватися, переглянути мультик. Sunday, October 22: “Hot Dog Sunday” for all children of our parish after the second Divine Liturgy in the church hall. All children are welcome!

1 листопада, середа: Поминаємо Наших Усопших Рідних і Близьких. Сл. Божа і Парастас в 7 год. вечора. Сьогодні і в наступну неділю бажаючі можуть подати карточки з іменами померлих та вашу пожертву до священиків або покласти до скриньки в притворі (при вході) церкви. Заохочуємо всіх прийти і помолитися за Ваших усопших рідних і близьких.

Духовні отці, Парафіяльна Рада Катедри Св. Свщм. Йосафата, відділи ЛУКЖК, БУКК та парафіяни ЩИРО ВІТАЮТЬ НАСТОЯТЕЛЯ КАТЕДРИ ВСЕЧЕСНІШОГО ОТЦЯ ВОЛОДИМИРА ЯНІШЕВСЬКОГО З НАГОДИ 50-ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ. Всечесний Отче Володимире! Нехай Всещедрий Господь і надалі благословляє Вашу душпастирську працю та вінчає її багатими успіхами на добро і розвиток Святої Церкви і нашого Українського Народу. Божої Вам опіки, здоров’я, невичерпної віри, любові, духовної сили, наснаги, миру і радості на многії i довгії літа!

Катедральний хор Св. Йосафата запрошує до хору нових хористів, зацікавлених духовним і літурґійним співом і готових поділитися своїм талантом співу. Наш хор співає Службу Божу щонеділі в 10:30 ранку. Зацікавлених просимо приходити на хори та звертатися до дириґента Артема Панькевича: 416-854-2435.
Donate Now Through CanadaHelps.org!

Your generosity enables St. Josaphat's Cathedral to love, serve, and minister in the community. Make an online donation to support the work of the church.Church Activities